


3 000 ₴
Характеристики стільця-туалета 6001А Торос-Груп 1070:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Торос-Груп |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 43 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 53 см |
| Ширина сидіння | 37 см |
| Ширина між поручнями | 45 см |