1 177 ₴
Основні характеристики:
Виявлення нерегулярного серцебиття Виконаний у чорному кольорі, що відрізняє його від більшості тонометрів на ринку . Зовнішнє живлення через роз’єм USB Type C, який є найрозповсюдженішим роз’ємом і дає можливість виміряти тиск в будьякому місці. Має великі кнопки та чітке маркування на корпусі М
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-36 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 60 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 260 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 30 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 180 уд/хв |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Мережевий адаптер | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Кількість комірок пам'яті | 120 |