

425 ₴
Показати оптові ціни
Зовнішнє покриття — 100% поліамід (на кшталт нашої байки), (штучне волокно, що має функціональні характеристики. Це легка «повітропроникна» швидковисихна та зносостійка тканина, яка чудово зберігає свою форму та не вимагає спеціального догляду. Поліамід використовується переважно для виготовлення виробів, що безпосередньо стикаються з тілом. З поліаміду робляться також шиття й мережива.
Характеристики:
Розміри 75х150 см
Приблизна товщина — 5 мм
Поживна напруга 220V
Довжина шнура 220 В: см
Максимальна споживана потужність 88 Вт
Кількість температурних режимів — 2
Країна-виробник — Туреччина
Однотонні, два режими роботи
У режимі 1 (режим сну) електропростирадло нагрівається до 20-25 градусів і споживає всього 44 Вт;
У режимі 2 (режим прогрівання) електропростирадло нагрівається до 32-37 градусів і споживає 88 Вт.
Паковання — пакет
Догляд — не прати, не зминати й не придавлювати.
Використання — електропростирадло поміститься на матрац, а зверху застібається простирадлом.
Не стелити в зоні голови.
Турецька електропростирадло з паяними термошвами — для місцевого обігріву в домашніх умовах. Незамінна в недостатньо опалюваних квартирах і на дачах. Дуже допомагає під час командувань у погано опалювальних готелях.
Переваги:
1. Високо економна, споживає від 40 до 88 Вт.
2. Може використовуватися з лікувальною метою: стимулює кровообіг, покращує обмінні процеси в організмі. Ефективно застосовується у разі ревматизму, остеохондрозу та інших захворювань.
3. Завдяки паяним термошвам, зберігає первісну форму та з неї не лягатимуть нитки.
Електропростирадло забезпечене зручним перемикачем режиму нагрівання — два режими тепла та два крайні положення, в яких електропростирадло вимкнене.
У режимі 1 (режим сну) електропростирадло нагрівається до 20-25 градусів і споживає всього 40 Вт;
У режимі 2 (режим прогрівання) електропростирадло нагрівається до 32-37 градусів і споживає 88 Вт.
Застосування електропрости:
Електропростирадло лягає на матрац так, щоб коли Ви лежатимете, голова не лежить на електропростині. Далі можете застелити електропростирадло для звичайного простирадла, а можете лягати та прямо відразу на електропростирадло.
Перед сном за 15-30 хвилин увімкніть електропростирадло на 2 режим роботи перемикачем і накрийте ковдрою. За ці 15 хвилин електропростирадло зігріє ліжко, і Ви зможете лягти в приємно зігріту постіль! Як летлі — переведіть перемикач на 1 режим роботи (щоб не було занадто жарко) і спите на здоров'я
Кольорова гамма може відрізнятися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Comfort |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 75 см |
| Машинне прання | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Таймер | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шнура | 1.65 м |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Електричні простирадла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Ні |