Кошик
471 відгук
VinOpt
Графік роботи
 • Понеділок
  10:0019:00
 • Вівторок
  09:0019:00
 • Середа
  09:0019:00
 • Четвер
  09:0019:00
 • Пʼятниця
  09:0019:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380977362066
VinOpt
Алина
УкраїнаВінницька областьВінницяКоцюбинського 7
vinoptom@gmail.com+380977362066

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку в компании не рабочие время. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

БАНДАЖІ ДЛЯ СУГЛОБІВ

ЯКІСНІ ОРТОПЕДИЧНІ БАНДАЖІ ДЛЯ СУГЛОБІВ ВІД КОМПАНІЇ ТОРОС-ГРУП

Бандаж – це спеціальне ортопедичне виріб, головною функцією якого є підтримка і фіксація пошкодженої ділянки тіла з метою його швидкого відновлення. На нашому сайті представлені бандажі для суглобів всіх типів.

Сучасні вироби виробляються з противоаллергенных, зносостійких і міцних матеріалів. При цьому відбувається надійна підтримка суглобів, зв'язок і м'яких тканин.

КУПИТИ ФІКСУЮЧИЙ БАНДАЖ ДЛЯ СУГЛОБА ЗА КРАЩОЮ ЦІНОЮ В УКРАЇНІ

Види бандажів та їх призначення:

Бандаж для гомілковостопного суглоба

Суглоб гомілкостопа відіграє величезну роль у можливості пересування людини, і тому схильний до частих пошкоджень у вигляді розтягнення і розрив зв'язок. У таких випадках доцільно використовувати спеціальний бандаж для гомілковостопного суглоба, який забезпечить надійний захист і розвантаження суглоба, прискорить відновний період, а також полегшить больові відчуття.

Бандажі для гомілковостопного суглоба можуть виготовлятися з еластичного або неопренового матеріалу, мати різну ступінь міцності і площа фіксації.

Показання: травми, пошкодження зв'язок, післяопераційний період, нестабільність гомілкостопа, профілактика артриту, бурситу.

Бандаж для колінного суглоба

Призначається для фіксації колінної чашечки з метою зменшення больових відчуттів і запобігання травм. Бандаж забезпечує цілісну захист колінного суглоба і повертає рухливість коліну. Залежно від ступеня фіксації можуть використовуватися в якості профілактики при заняттях спортом або ж, як повноцінне медичне пристосування для лікування важких травм і захворювань колінного суглоба.

Показания: различные травмы, боль, воспаления сухожилий, артроз коленного сустава, отечность, интенсивные физические нагрузки. 

Бандаж для лучезапястного сустава

Фиксирует запястье и ограничивает высоко амплитудные движения с высокой вероятностью повреждений. Обеспечивает стабилизацию сустава за счет регулируемых застежек.

Показания: травмы, артроз, артрит, бурсит, нестабильность сустава.

Бандаж для руки поддерживающий

Поддерживает травмированную руку и облегчает нагрузку на плечевой сустав. С помощью ремней регулируется наиболее комфортное положение руки.

Показання: травми плечового пояса, переломи, вивихи, реабілітація після хірургічного втручання, гіпермобільність плечового суглоба.