
425 ₴
Показати оптові ціни
Електропростор призначена для обігрівання спального ліжка. У прохолодну пору року це корисний та якісний виріб для кожного будинку. З таким простирадлом тепло та затишно засинати, і не захочеться вилазити з ліжка.
Простирадло з підігрівом має два шари м'якої тканини, схожої на байку, між якими проведений нагрівач у сучасній силіконовій ізоляції. Нагрівається рівномірно на всій площі.
Електричне простирадло має два положення температури, без автовимкнення. Використовуйте таймер-розетку або вимикайте самі.
Термопростирадло кладуть на ліжко під укривало в зоні ніг і спини, не охоплюючи площі під подушкою.
Рекомендації щодо використання:
Режими нагрівання:
1 — "комфорт" — тримає температуру в діапазоні 35-40 градусів і споживає 40 Вт, для спокійного сну в комфортній температурі.
2 — "нагрівання" — для розігрівання ліжка. Температура досягає 40-45 градусів і споживає 60 Вт. Покладіть електропростирадло під ковдру. Через 15 хв. будете мати тепле ліжко. Перед тим як лягати, рекомендується забирати укривало з підігрівом повністю.
Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від параметрів монітора (яскравість, контраст) і освітлення в різних приміщеннях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Розмір | Односпальний |
| Довжина | 75 см |
| Ширина | 150 см |
| Машинне прання | Ні |
| Таймер | Ні |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Тип | Електричні простирадла |