1 070 ₴
Модель тонометра ONE Meter зі збільшеною плечовою манжетою - точний вимірювач артеріального тиску і пульсу з пам'яттю в 120 вимірювань, визначенням аритмії і обчисленням середнього результату. Сучасна модель, ергономічної форми з великим екраном, де відображаються чіткі символи: тиск, пульс, дата і час. Звуковий сигнал сповістить про початок, а також кінець вимірювання. Якщо під час вимірювання приладом буде діагностовано аритмію, то на екрані з'явиться відповідний символ, при цьому на достовірності показань це не позначиться.
ONE Meter запам'ятовує 120 останніх показань тиску і пульсу, при цьому фіксується дата і час процедури. За бажання можна дізнатися середній результат, виходячи з показань, що зберігаються в пам'яті - обчислюється тонометром автоматично. Манжета на плече ЗБІЛЬШЕНОГО розміру 22-36 см, що дає змогу її використовувати для всіх членів сім'ї - з худою і повною рукою. З правого боку дисплея розташована кольорова шкала відповідності тиску нормативам ВООЗ, за якою самостійно можна зрозуміти, чи перебуває ваш показник АТ у зоні ризику. Прилад працює від батарейок або через адаптер (входить в комплект).
¤ Індикатор аритмії сигналізує, якщо пристрій зафіксує порушення серцевого ритму
¤ Пам'ять приладу фіксує 120 значень АТ і пульсу
¤ Фіксація результатів у пам'яті з датою, часом
¤ Розрахунок середнього показника тиску
¤ Шкала відповідності нормативам ВООЗ
¤ Звуковий сигнал, що сигналізує про початок і закінчення вимірювання
• Метод вимірювання: осцилометричний
• Алгоритм вимірювання: Inflation Measuring System (вимірювання під час нагнітання повітря в манжету)
• Дисплей: великий цифровий РК дисплей із підсвічуванням
• Нагнітання повітря в манжету: автоматичне
• Розмір манжети: збільшена LUX манжета (22-36 см)
• Індикація аритмії: так
• Обчислення середнього тиску: так
• Діапазон вимірювання пульсу, ударів на хв: 30-180
• Точність вимірювання пульсу: ±5 %
• Точність вимірювання АТ: ± 3 мм рт. ст.
• Пам'ять, комірок: 120
• Дата і час: так
• Джерело живлення: 4 елементи живлення типу "ААА" і мережа (адаптер 6V входить до комплектації)
• Маса: 405
• Розміри: 6,3 х 4,6 cм
Комплектація: тонометр, збільшена LUX манжета (22-32см), мережевий адаптер 6V, інструкція з експлуатації російською мовою, сумка для зберігання і перевезення тонометра і комплектуючих, гарантійний талон.
Виробник: Meter
Гарантія: 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Метер |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-36 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 60 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 260 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 30 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 180 уд/хв |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Мережевий адаптер | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Кількість комірок пам'яті | 120 |