2 500 ₴
2 200 ₴
Стілець туалетний зі спинкою 10595 Dr.Life
Стілець туалетний зі спинкою необхідний для ослаблених пацієнтів, які не мають можливості сходити по нужді в громадське місце. Зручна конструкція дозволяє без проблем проводити всі санітарно-гігієнічні процедури. Виріб використовують як в стінах медичного закладу, так і за його межами, коли користувач потребує догляду.
Коли рекомендують використовувати товар
Стілець туалетний зі спинкою - сучасна технологія, що дозволяє пацієнтам не відчувати себе тягарем. Приладом зручно користуватися, а головне його можна розмістити в потрібному місці.
Застосування стільця частіше відбувається в таких випадках:
• коли хворий ослаблений, йому необхідний догляд і протипоказані тривалі пересування;
• якщо літні люди не мають фізичної можливості, в результаті слабкості через вікових змін, виконувати санітарно-гігієнічні процедури в віддаленому місці;
• коли люди мають захворювання, пов'язані з сечостатевої системою і необхідно розміщувати стілець-туалет в зручному для них приміщенні.
Чим гарний стілець туалетний зі спинкою
Товар зручний і простий в застосуванні, тому його покупка не доставить великих клопотів, а навпаки полегшить догляд за пацієнтом. Виріб має низку переваг:
• наявність складається сталевої конструкції, де знімається кришка і відро, забезпечує зручну очищення стільця;
• бічні підлокітники і спинка необхідні для додаткової безпеки користувача;
• наявність протиковзких наконечників з гуми дозволяє зручно закріпити конструкцію на будь-якій поверхні;
• присутній механізм, який регулює висоту, що спрощує експлуатацію приладу;
• невелика вага забезпечує зручне транспортування стільця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Тип санітарного пристосування | Крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Фіксовані |
| Наявність спинки | Ні |
| Регулювання висоти | Так |
| Відкидна кришка | Так |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота сидіння регульованого стільця | 43 см |
| Максимальна висота сидіння стільця, що регулюється | 53 см |
| Ширина сидіння | 37 см |
| Ширина між поручнями | 45 см |