
120 ₴
Показати оптові ціниКамера для тонометра на 2 трубки призначена для заміни камери в манжетах механічних тонометрів, які використовують для вимірювання тиску принцип стиснення на передпліччі та плечі (класичні вимірювачі рівня АТ).
Зроблена з якісного міцного латексу чорного о кольору. Має 2 трубки довжиною по 50 см. Дана камера здатна тривалий час витримувати тиск у межах 300 Па. Одна трубка призначена для підключення до стрілочного манометра, а друга – для груші, нагнітача повітря в камеру манжети.
Таку камеру при виробництві механічних тонометрів використовує быльшість виробників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип комплектуючої деталі | Камера |
| Матеріал | Латекс |
| Тип камери | 2-х трубкова |
| Розмір камери | Стандартна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Товщина | 5 мм |