


120 ₴
Показати оптові ціниКамера латексна (гумова) з 1 трубкою для тонометра – це гумова надувна подушка з одним виходом, яка встановлюється в манжету автоматичного та напівавтоматичного тонометра.
Камера гумова для тонометра в зборі з манжетою розрахована витримувати тиск 290 мм. ртутного стовпа.
Камера підійде, якщо Ваша стара камера має розміри 22х12 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип комплектуючої деталі | Камера |
| Матеріал | Латекс |
| Тип камери | 1-но трубкова |
| Розмір камери | Стандартна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Товщина | 5 мм |