


900 ₴
630 ₴
Опис
Тонометр автоматичний ACTIVE це сучасний прилад, який поєднує в собі компактність і високу точність. Прилад працює на основі осцилометричного методу, оснащений надійним компресором та чутливими сенсорами, що гарантують точні результати. Його інтуїтивне управління дозволяє швидко і легко виміряти артеріальний тиск та частоту пульсу. Тонометр зручний у використанні як вдома для щоденного самоконтролю, так і в подорожах.
Тонометр ACTIVE має автоматичну систему накачування манжети, цифровий дисплей з великими цифрами, на якому зручно відображаються показники систолічного, діастолічного тиску та частоти пульсу.
Характеристики:
Умови зберігання: при температурі -25°С - 55°С, відносна вологість: 10-95%.
Термін служби приладу - 5 років.
Термін служби манжети - 1 рік.
Гарантійний строк експлуатації - 1 роки з дня придбання приладу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Medhit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 199 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Технологія Intellisense | Так |
| Годинник | Так |