

450 ₴
420 ₴
Вимірювач артеріального тиску механічний зі стетоскопом торгової марки IGAR - якісний і точний тонометр з поліпшеним механізмом. Реалізується у форматі повного комплекту - готовий для використання. Призначається для вимірювання тиску у домашніх і медичних умовах.
Вимірювач артеріального тиску (тонометр) - необхідний прилад для кожної родини!
Переваги:
Високоточний манометр, у сталевому корпусі
Металевий надійний клапан з плавним спуском
Балон манжети і груша-нагнітач зроблені з високоякісного латексу за безшовною технологією.
Простий, точний і зручний у використанні
Технічні характеристики:
діапазон виміру тиску, мм рт ст: 20-300;
мінімальний крок вимірювання: 2 мм. рт. ст.
точність вимірювання тиску: ± 3 мм. рт. ст.
вага: 385 г
Є сумочка-чохол із застібкою, з якісного нейлону, для зберігання тонометра і його безпечного перевезення.
Високоточний манометр, в сталевому корпусі. Металевий надійний клапан з плавним спуском. Всі трубки приладу з латексу, необхідної зручною довжини.
Балон манжети і груша-нагнітач зроблені з високоякісного латексу за безшовною технологією.
Розмір манжети 28,5 -38,5 см. Така манжета підходить для більшості дорослих людей. На манжеті є фіксуюче кільце, завдяки йому вона стає ще зручніше у використанні.
Стетоскоп металевий, з якісною чутливою мембраною і м'якими вушними оливами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Igar |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тонометра | Механічний |
| Розмір манжети | 22-38 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 3 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 300 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Тип манжети | Нейлонова з металевому кільцем |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики механічних тонометрів | |
| Комплектація стетоскопом | Стетоскоп не вбудований |
| Нагнітач (груша) | Не поєднаний з манометром |
| Клапан травлення | Металевий, Голчастий |