


1 375 ₴
Опис
NISSEI DS-10 — автоматичний тонометр із вимірами на плечі. Діапазон вимірювань тиску: 40 - 250 мм рт ст. Вимірювання в процесі накачування. Стандартна манжета (22-32 см)
Технічні характеристики:
-метод вимірювання: осцилометричний;
-місце накладення манжети: плече;
-накачування манжети: автоматичне;
-зниження тиску: автоматичне;
-вибір максимального тиску накачування манжети: вимірювання в процесі накачування;
- Наявність інтелектуальних систем: Fuzzy Measurement;
-діапазон вимірювання тиску: 40-250 мм рт. ст;
-діапазон вимірювання частоти пульсу: 40-180 уд./хв;
-похибка вимірювання тиску в манжеті: +/- 3 ммрт.ст;
-похибка вимірювання частоти пульсу: +/- 5% показань;
-вес приладу: 345 г (без елементів живлення);
-розмір приладу: 120 x 125 x 70 мм.
Відтворення:
-індикатор аритмії;
-звукова індикація;
-тип дисплея: LCD;
— одночасна індикація тиску та пульсу.
Манжета:
-Cuff DS-10;
-розмір манжети: 22-32 см.
Живлення:
-напруга: 6 В;
Живлення: 4 х 1.5 В типу АА (LR6) або адаптер електромережі (6В, не менш ніж 500 мА);
-адаптер живлення не входить до комплекту постачання;
-наяву гнізда для адаптера.
Гарантия на тонометр: 60 місяців.
Гарантія на манжету: 12 місяців.
Складання тонометра виробляється в Індонезії.
Виробник: Nihon Seimitsu Sokki Co., Ltd, Японія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissei |
| Країна виробник | Японія |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 40 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 250 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Технологія Intellisense | Так |
| Індикатор підвищеного тиску | Так |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Так |
| Кількість комірок пам'яті | 30 |
| Функція автовідключення | Так |