

1 110 ₴
Відправка тільки Новою Поштою.
Кварцова бактерицидна лампа використовується для знезараження повітря в приміщеннях. Скло лампи з покриттям оксиду титану відфільтровує озоноутворювальну спектральну лінію 185 нм, перешкоджаючи появі великої кількості озону (шкідливий для людини газ), а внутрішнє захисне покриття підтримує корисне випромінювання на постійному рівні.
Так само після використання цього випромінювача не потрібно провітрювати кімнату, позаяк лампа виділяє малу кількість озону!
Бактерицидна лампа розрахована на 9000 годин роботи.
Призначена для кварцування приміщень до 20 м^2.
Мобільна (переносна), на пластиковій підставці. Удобна для кварцування декількох кімнат почергово.
Найдоступніша і — популярна модель кварцових ламп для боротьби з вірусами та бактеріями як у повітрі, так і на поверхнях. Має великий попит серед споживачів завдяки своїй мобільній конструкції, яка дає змогу почергово прокварювати всі кімнати в будинку, квартирі, дитячому садку. Зручна для оброблення стандартних кімнат від 15 до 20 м^2, за висоти стель 2,5-3 м. А головне, ця модель найбільш оптимальна щодо ціни та якості.
Вбиває віруси, бактерії, мікроби, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні мікроорганізми. Мікроорганізми гинуть від поглинаної дози ультрафіолетового випромінювання, що призводить до руйнування їхніх молекул ДНК.
Дає змогу уникнути зараження інфекцією, небезпечною для здоров'я людини, під час перебування в будинку носія інфекції, у період епідемій грипу та гострих респіраторних захворювань (ОРЗ).
! У період епідемій грипу кварцування кімнат рекомендується проводити щодня.
Також використовується для профілактичного знезараження кімнат (1-2 рази на тиждень).
Призначений для використання:
Для знезараження застосовується кварцова бактерицидна лампа низького тиску.
Бактеріальна ефективність 99,9%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опромінювача | Відкритого типу |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Середня тривалість роботи лампи | 9000 годин |
| Таймер | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація шнуром | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 510 мм |
| Вага | 0.7 кг |